Movies
Ratings
98
F1: The MovieRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0