Series
Ratings
60
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5- New my fair PrincessRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5