Movies
Ratings
118
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Nun IIRated ★ 1.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5