Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
EliRated ★ 2.5
The OthersRated ★ 3.5
HushRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
CallRated ★ 2.5
House of SayuriRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 3.5