Movies
Ratings
25
Life of PiRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Black DogRated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0