Movies
Ratings
21
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 1.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 1.0
Love ActuallyRated ★ 1.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 0.5
Big Hero 6Rated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 0.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5