Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
WentworthRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 3.5
WentworthRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 4.0- AjinRated ★ 4.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0