Titles you rated
I Wanna Hear Your SongRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0