Series
Ratings
35
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0