Series
Ratings
208
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Liar and His LoverRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5