Movies
Ratings
15
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0