Titles you rated
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 5.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0