Movies
Ratings
23
Life of PiRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0