Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0