Movies
Ratings
534
The ConjuringRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 1.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 2.0
Remember the TitansRated ★ 2.0
Fashion KingRated ★ 0.5
Hotel RwandaRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.5
Enemy of the StateRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 1.5
TaxiRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 2.0
Transporter 2Rated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0