Movies
Ratings
161
The PalaceRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0- The Reservoir GameRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 2.0
The StrangersRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 2.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 1.0
High School MusicalRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 2.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.5