Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.5
AftershockRated ★ 4.0
Lorenzo's OilRated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Sky of LoveRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
Oliver TwistRated ★ 3.5
Helter SkelterRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Railroad ManRated ★ 3.0