Titles you rated
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.5- Unkind WomenRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5- Gokusen Season 3Rated ★ 2.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5