Movies
Ratings
102
A Bug's LifeRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5