Movies
Ratings
191
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Macross: Do You Remember Love?Rated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Macross Plus: Movie EditionRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0