Series
Ratings
220
TV Novel: SamsaengiRated ★ 4.5
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 4.5
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 5.0
God of WarRated ★ 4.5
Yellow BootsRated ★ 5.0
The Diary of Heong Yeong DangRated ★ 5.0- The Dirge SingerRated ★ 5.0
- Sad Love StoryRated ★ 4.5
- The LandRated ★ 4.5
Abiding Love DandelionRated ★ 4.5
Love TrulyRated ★ 4.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 5.0
Sweet BunsRated ★ 5.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.5- Men of the Bath HouseRated ★ 5.0
A Little Love Never HurtsRated ★ 4.5
My Daughter the FlowerRated ★ 4.5
The Great SeerRated ★ 4.5
Gold LandRated ★ 4.5