Movies
Ratings
50
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 5.0