Titles you rated
Mirror MirrorRated ★ 4.5
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0