Movies
Ratings
466
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
The NegotiationRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.5
The TableRated ★ 3.5
Seymour: An IntroductionRated ★ 4.5
Annie HallRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0