Movies
Ratings
17 The Beauty InsideRated ★ 3.5 The Beauty InsideRated ★ 3.5
 HerRated ★ 5.0 HerRated ★ 5.0
 Begin AgainRated ★ 4.5 Begin AgainRated ★ 4.5
 ChefRated ★ 4.0 ChefRated ★ 4.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0 Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
 Frances HaRated ★ 3.5 Frances HaRated ★ 3.5
 A Girl at My DoorRated ★ 3.5 A Girl at My DoorRated ★ 3.5
 Han Gong-juRated ★ 4.0 Han Gong-juRated ★ 4.0
 The MartianRated ★ 3.5 The MartianRated ★ 3.5
 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
 The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5 The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
 Inside MenRated ★ 4.0 Inside MenRated ★ 4.0
 The HimalayasRated ★ 3.5 The HimalayasRated ★ 3.5
 Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0 Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
 About TimeRated ★ 5.0 About TimeRated ★ 5.0
 The MagicianRated ★ 2.0 The MagicianRated ★ 2.0
 Point BreakRated ★ 4.0 Point BreakRated ★ 4.0