Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Space ForceRated ★ 5.0
BarryRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- 라이프 오브 사만다Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
WayneRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 5.0
NorsemenRated ★ 4.5
NorsemenRated ★ 4.5
DamnationRated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.0