Titles you rated
NarcosRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Royal PainsRated ★ 3.5
Teen WolfRated ★ 2.5
The OriginalsRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0