Titles you rated
The HimalayasRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 1.5
SilmidoRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0