Movies
Ratings
20
Tidal WaveRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0