Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Twilight GangstersRated ★ 2.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
DefianceRated ★ 3.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 3.5