Movies
Ratings
30
White ChicksRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 1.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
CartRated ★ 2.0