Titles you rated
School BabysittersRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Golden LifeRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 4.0- CharlotteRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 2.0
Masamune-kun's RevengeRated ★ 1.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 2.0
MonstarRated ★ 1.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0