Titles you rated
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
The ReefRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5