Titles you rated
TRON: AresRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0