Titles you rated
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 3.5