Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
BakemonogatariRated ★ 3.0
NisemonogatariRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 3.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.0- K-ON!Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5