Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Shall We Dance?Rated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0- Teen Troubles In Dirty JerseyRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Third MurderRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 2.5
The Boat That RockedRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
SonatineRated ★ 3.5