Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
The DaysRated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.0
The King of LegendRated ★ 3.5
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 3.0
God of WarRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 3.0
Han Myung-hoiRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0