Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 2.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0