Movies
Ratings
223
F1: The MovieRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
BurningRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
HustleRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0