Movies
Ratings
229
Black WidowRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.5
The GrinchRated ★ 3.5
Beauty and the Beast: The Enchanted ChristmasRated ★ 3.5
A Christmas CarolRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5