Series
Ratings
28
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.0
Queen's FlowerRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Moorim SchoolRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0