Movies
Ratings
53
UpRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.5
HowlingRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
BraveRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5