Series
Ratings
24
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
The Loudest VoiceRated ★ 2.5
I Bought Boyfriend with LoanRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.0
Three DadsRated ★ 4.0- 下北沢ダイハードRated ★ 4.0
Age HarassmentRated ★ 3.5
Princess JellyfishRated ★ 4.0- Ghost WriterRated ★ 3.5
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 2.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5