Series
Ratings
13
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.0
My Love Eun DongRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 5.0