Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 4.5
Rampage: Capital PunishmentRated ★ 1.0
PrisonersRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Deliver Us from EvilRated ★ 2.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
BirdyRated ★ 4.0
StalingradRated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 4.5
The OmenRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.5
MarleyRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
RushRated ★ 3.5