Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 1.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 4.5