Titles you rated
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Heaven's SoldiersRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 0.5
District 9Rated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 1.5