Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 2.5