Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0